Magnum Kar ve Buz Engelleme (Rampa Isıtma Sistemleri)

Açık Alan – Rampa 
Düşük çalıştırma maliyeti ve bakım gerektirmeyen güvenlik ve güvenilirlik sunar. Güvenlik önleme ve süreklilik, donma önleyici tertibatların kurulumunu garanti eden temel kavramlardır. Bu tür bir sistem için uygun alanlar dağıtım merkezleri, park alanları, hastaneler, itfaiye istasyonları, ofis binaları veya herhangi bir yerin giriş ve çıkış yamaçlarıdır. Kış aylarında tehlike veya bozulma yaratabilecek alan. Kapsamlı ısı kabloları, sensörler ve düzenleme birimleri konsepti, aşırı uçlara uyumlu bir tepki yaratır. değişken Avrupa iklimlerinde hava durumu. Büyük sıcaklık değişimleri ve beklenmedik kar veya dolu: Magnum Açıkalan sistemi her zaman güvenlidir. 

Ürünler;
Bu kategori içinde üç farklı Magnum ürün grubu mevcuttur:

  • Magnum Dış Mekan Kablosu 
  • Magnum Dış Mekan Paspası
  • Magnum Dış Kontrol

Magnum Dış Mekan Kablosu
Özellikle yükleme rampaları giriş ve çıkış gibi daha geniş yüzeyler için güvenliğin garanti edilmesi gereken otoparklar ve rampalar için uygundur.

Magnum Dış Mekan Paspası
Yürüyüş yollarını ve sürüş yollarını ısıtmak için özel olarak tasarlanmıştır. Isıtma şiltesinin açılması kolaydır, kesilebilir ve kolayca katlanıp hızlı kurulum yapılabilir.

Magnum Dış Mekan Kontrolü
Burada anahtar panelleri (özel yapım), termostatlar ve sensörler bulunur. Dış Mekan Kablo veya Paspas sisteminizin optimum kullanımı. Gelişmiş sensörler sıcaklıkları nemle kombinasyon halinde ölçün, yani termostat sistemin açılması gerekip gerekmediğini çok doğru bir şekilde