MAGNUM Rampa ısıtma

Magnum Kar ve Buz Engelleme (Rampa Isıtma Sistemleri)

Açık Alan - Rampa 
 

Düşük çalıştırma maliyeti ve bakım gerektirmeyen güvenlik ve güvenilirlik sunar. Güvenlik önleme ve süreklilik, donma önleyici tertibatların kurulumunu garanti eden temel kavramlardır. Bu tür bir sistem için uygun alanlar dağıtım merkezleri, park alanları, hastaneler, itfaiye istasyonları, ofis binaları veya herhangi bir yerin giriş ve çıkış yamaçlarıdır. Kış aylarında tehlike veya bozulma yaratabilecek alan. Kapsamlı ısı kabloları, sensörler ve düzenleme birimleri konsepti, aşırı uçlara uyumlu bir tepki yaratır. değişken Avrupa iklimlerinde hava durumu. Büyük sıcaklık değişimleri ve beklenmedik kar veya dolu: Magnum Açıkalan sistemi her zaman güvenldir.


 

Ürünler;
 

Bu kategori içinde üç farklı Magnum ürün grubu mevcuttur:
 

  • Magnum Dış Mekan Kablosu 

  • Magnum Dış Mekan Paspası

  • Magnum Dış Kontrol

Magnum Dış Mekan Kablosu
 

Özellikle yükleme rampaları giriş ve çıkış gibi daha geniş yüzeyler için güvenliğin garanti edilmesi gereken otoparklar ve rampalar için uygundur.

 

 

Magnum Dış Mekan Paspası
 

Yürüyüş yollarını ve sürüş yollarını ısıtmak için özel olarak tasarlanmıştır. Isıtma şiltesinin açılması kolaydır, kesilebilir ve kolayca katlanıp hızlı kurulum yapılabilir.

 

Magnum Dış Mekan Kontrolü

Burada anahtar panelleri (özel yapım), termostatlar ve sensörler bulunur. Dış Mekan Kablo veya Paspas sisteminizin optimum kullanımı. Gelişmiş sensörler sıcaklıkları nemle kombinasyon halinde ölçün, yani termostat sistemin açılması gerekip gerekmediğini çok doğru bir şekilde belirleyebilir.

 

 

 

 

 

MAGNUM DIŞ MEKAN KABLOSU
 

Özellikle güvenliğin garanti edilmesi gereken kapalı otoparklar için yükleme rampaları veya giriş ve çıkış rampaları gibi daha geniş yüzeyler için.

MAGNUM DIŞ MEKAN PASPASI
 

Bu paspas, yürüyüş yollarını ve sürüş yollarını ısıtmak için özel olarak tasarlanmıştır. Isıtma şiltesi kolay açılır, kesilebilir ve kolay ve hızlı kurulum için katlanabilir.

MAGNUM DIŞ MEKAN KONTROLÜ
 

Kablo / paspas sayısı ve güç kapasitesi oranına göre yapılmış ve monte edilmiş tam su geçirmez panolar.

© 2020 TY Teknik Mekanik Tesisat Limited Şirketi